• KİMSENİN ALACAĞI KALMAYACAK

  Milletvekili yemin töreni ve komisyon seçimlerinin ardından Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve 3 milletvekili vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinlediler. Halk günü buluşması öncesi gazetecilerle bir araya gelen Milletvekilleri gündeme dair açıklamalarda bulundular. Milletvekili Ramazan Can yaptığı konuşmada, “Kapanan belediyelerde çalışan ve alacağı olan memurların alacaklarının tamamı faizleriyle birlikte ödenecek” dedi.
  Türkçe
 • ÖZBAYRAK’IN ACI GÜNÜ

  23. Dönem Kırıkkale Milletvekili Mustafa Özbayrak’ın annesi Sebahat Özbayrak önceki gün geçirdiği beyin felci sonucu 75 yaşında yaşamını yitirdi. Anne Özbayrak’ın cenazesi Keskin’in Müsellim Köyü’nde kılınan cenaze namazının ardından Aile Mezarlığına defnedildi. Cenaze törenine Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar, Ak Parti İl Yönetimi, Bahşılı İlçe Başkanı Sadullah Duyar Ak Parti’ye hizmet etmiş eski yöneticiler ve Özbayrak Ailesinin sevenleri katıldı. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz.
  Türkçe
 • ATAŞ, ‘BAŞARI HERKESİN BAŞARISI’

  AK Parti Kasım Ayı İl Danışma Meclis Toplantısı Kültür Merkezinde büyük bir coşkuyla yapıldı. Toplantıya katılan Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş 1 Kasım seçimlerinden çıkan sonuçlardan dolayı hiçbirimizin kibirlenme, böbürlenme, gururlanma gibi bir lüksü olamaz. Bu, Allah'ın lütfudur. Başarı herkesin başarısıdır’ dedi.
  Türkçe
 • KIRIKKALE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

  26'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Kırıkkale'den milletvekili seçilen Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir mazbatalarını aldı. Vekiller, hizmet için ellerinden gelen çalışmayı yapacaklarını söylediler.
  Türkçe
 • SEÇİMLERİN ARDINDAN 3 VEKİLLE HALK GÜNÜ

  Uzun yıllardır devam eden AK Parti halk günü etkinliği 1 Kasım seçimlerin sonuçlanmasının ardından yeni milletvekilleriyle tekrar başladı. Halk günün her zaman devam ettiğini ve halkla iç içe olmaya devam edeceklerini belirten AK Parti Kırıkkale Milletvekilleri Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir halk gününde basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme dair açıklamalar yaptılar.
  Türkçe
 • NAMUSA SAHİP ÇIKACAKSINIZ

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir, Kızılkanat Düğün Salonu’nda 1 Kasım seçimlerinde görev alacak, okul, kat ve sandık müşahitleri ile bir araya geldi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, ‘Sandık namusumuzdur. Sizler seçimde namusa sahip çıkacaksınız’ dedi.
  Türkçe
 • İLK GÜNKÜ AŞKLA İKTİDARA

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay Radyo K’da canlı yayına konuk oldu. Seçime 2 gün kala Radyo K Sahibi Kadir Kipmen’in sorularını yanıtlayan Akçay, 1 Kasım’da Kırıkkale’den 3 milletvekilini meclise göndererek, 18 Milletvekili eksiğinin birisini Kırıkkale’de tamamlayacaklarının altını çizerek, ‘İlk Günkü Aşkla İktidara yürüyoruz’ dedi.
  Türkçe