• ATAŞ, ‘BAŞARI HERKESİN BAŞARISI’

  AK Parti Kasım Ayı İl Danışma Meclis Toplantısı Kültür Merkezinde büyük bir coşkuyla yapıldı. Toplantıya katılan Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş 1 Kasım seçimlerinden çıkan sonuçlardan dolayı hiçbirimizin kibirlenme, böbürlenme, gururlanma gibi bir lüksü olamaz. Bu, Allah'ın lütfudur. Başarı herkesin başarısıdır’ dedi.
  Türkçe
 • KIRIKKALE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

  26'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Kırıkkale'den milletvekili seçilen Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir mazbatalarını aldı. Vekiller, hizmet için ellerinden gelen çalışmayı yapacaklarını söylediler.
  Türkçe
 • SEÇİMLERİN ARDINDAN 3 VEKİLLE HALK GÜNÜ

  Uzun yıllardır devam eden AK Parti halk günü etkinliği 1 Kasım seçimlerin sonuçlanmasının ardından yeni milletvekilleriyle tekrar başladı. Halk günün her zaman devam ettiğini ve halkla iç içe olmaya devam edeceklerini belirten AK Parti Kırıkkale Milletvekilleri Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir halk gününde basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme dair açıklamalar yaptılar.
  Türkçe
 • NAMUSA SAHİP ÇIKACAKSINIZ

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir, Kızılkanat Düğün Salonu’nda 1 Kasım seçimlerinde görev alacak, okul, kat ve sandık müşahitleri ile bir araya geldi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, ‘Sandık namusumuzdur. Sizler seçimde namusa sahip çıkacaksınız’ dedi.
  Türkçe
 • İLK GÜNKÜ AŞKLA İKTİDARA

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay Radyo K’da canlı yayına konuk oldu. Seçime 2 gün kala Radyo K Sahibi Kadir Kipmen’in sorularını yanıtlayan Akçay, 1 Kasım’da Kırıkkale’den 3 milletvekilini meclise göndererek, 18 Milletvekili eksiğinin birisini Kırıkkale’de tamamlayacaklarının altını çizerek, ‘İlk Günkü Aşkla İktidara yürüyoruz’ dedi.
  Türkçe
 • BOZDAĞ, ‘ANKETLER KIRIKKALE’DE 3-0 DİYOR’

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale'ye gelerek Milletvekili Adaylarına destek vermek için İl Başkanlığı tarafından organize edilen Salon toplantısına katıldı. Bozdağ, 1 Kasım seçimlerinin ve sonuçlarının hayırlı olması temennisinde bulunarak, seçimlerin huzur içerisinde geçmesinin son derece önemli olduğunu söyledi. Bozdağ anket sonuçlarına göre Kırıkkale’den 3 milletvekilinin meclise gideceğinin müjdesini verdi.
  Türkçe
 • SEVİNÇ VE GURURLA KUTLUYORUZ

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 92. Yıl dönümü nedeniyle bir açıklama yaptı. Akçay, ‘Bugün, Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 92. yıldönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutlamanın heyecanını yaşıyoruz. Milletçe duygu birliğimizin büyük bir coşkuyla tezahür ettiği bugün, Cumhuriyetimiz için her geçen gün daha da güçlendirerek Türkiye’yi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği muasır medeniyetlerin ötesine taşımaya kararlıyız’ ifadelerine yer verdi.
  Türkçe