• ×

  Ramazan CAN

  1970 Kırıkkale doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Kırıkkale’de tamamladı.  Makine ve Kimya Endüstri Kurumunda işçi olarak çalıştı. Ankara Gülveren Lisesini Dışarıdan bitirdi.

  İstanbul Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Kırıkkale’de bir süre serbest Avukatlık yaptı.

  Fazilet Partisi Kırıkkale Kurucusu.

  AK Parti Kırıkkale kurucu il başkanı.

  Kırıkkale 22,24. Dönem Kırıkkale Milletvekili görevlerinde bulunan CAN TBMM de  Adalet Komisyon Üyeliği  Güvenlik İstihbarat Komisyon sözcülüğü  ve AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.

  Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  Abdullah Öztürk

  1964 yılında Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde  dünyaya geldi.  Evli ve 3 çocuk babası. İlk, orta ve lise öğrenimini  Keskin’de tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi  İktisat  bölümünden mezun oldu.  

  2001 yılında  AK Parti Keskin Kurucu İlçe Başkanlığı’nı üstlendi.  2014 yılında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği  yaptı.  Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeliği  ve Müsiad Kırıkkale Üyeliği  bulunmaktadır.

 • ×

  Mehmet DEMİR

  1963 yılında Kırşehir'de doğdu. İlkokulu Kırşehir'de, ortaokulu Kırıkkale'de ve liseyi Ankara'da dışarıdan tamamladı. 1988 yılında Refah Partisi Kırıkkale il gençlik kolları başkanlığı ve il yönetim kurulu üyeliği yaparak siyasi hayata adım attı. Daha sonra Fazilet Partisi Kırıkkale kurucu il başkan yardımcılığı, il başkanlığı, il genel meclis üyeliği ve il genel meclisi başkan vekilliği görevlerinde bulundu.

  2001 yılında Ak Partinin kuruluşunda, kurucu il yönetim kurulu üyesi olarak yer aldı ve il başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 2002-2007 ve 2010-2014 yılları arasında Ak Parti Kırıkkale il başkanı olarak faaliyet gösterdi.

  1988 yılından beri giyim, mobilya ve inşaat sektörlerinde aktif olarak ticaretle uğraşmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında, dernek ve vakıflarda görev aldı. Şu an Yeni Dünya Vakfı Kırıkkale il temsilciliğini sürdürmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.