• ×

  İlçe Başkanı

  GÜNER TAŞ

  Bahşili

  BAHŞILI İLÇE BŞK.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HACI TOPSOY

  Sulakyurt

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL AVAN

  Karakeçili

  KIRIKKALE

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİM BULUT

  Keskin

  1977 keskin ilçesinde doğdum esnaf bi ailenin çocuğu olarak ilk ve orta öğrenimini keskinde tamamladım ve askerlik görevini yaptıktan sonra 1999 yılından bu tarafa ticaret ve çiftçilik işi ile uğraşıyorum 2007 yılında partimize üye oldum 2014 yılında yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptım temmuz 2017 genel merkezimiz tarafından baskan olarak atandım 2 Kasım 2017 6 olan kongremizde delegelerin izin oyları ile ılce baskani görevine yeniden seçildim.evli ve 2.cocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAYDAR BOZDEMİR

  Merkez

  1978 YILINDA KIRIKKALE'DE DOĞDU. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİNİ KIRIKKALE'DE TAMAMLADIKTAN SONRA 2001 YILINDA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU. 1998 YILINDA KIRIKKALE'DE TİCARETE BAŞLADI. HALEN KENDİ İŞİ OLAN TİCARETE DEVAM ETMEKTE. 2006-2008 YILLARI ARASINDA AKPARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYEKİĞİ GÖREVİNDE BULUNDU. 2008 YILINDAN İTİBAREN AKPARTİ GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTE. EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN ŞENOL

  Yahşihan

  06.06.1965 TARİHİNDE KIRIKKALE DE DOĞDUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ YAHŞİHAN İLÇEMİZDE TAMAMLADIM.1983 YILINDA KIRIKKALE LİSESİNDEN MEZUN OLDUM.MKEK AĞIR SİLAH VE ÇELİK FABRİKASINDA 35 YILLIK ÇALIŞMA HAYATIMDA ÇOK ÖNEMLİ MİLLİ PROJELERDE ATÖLYE ŞEFİ OLARAK TEKNİK UZMAN OLARAK ÇALIŞTIM.ALTAY MİLLİ TANKI PROJE KAPSAMINDA GÜNEY KOREDE,M60 TANK MODERNİZASYONU KAPSAMINDA İSRAİLDE ÇALIŞMALARDA BULUNDUM.UZUN YILLARDIR YÖNETİCİLİK YAPTIĞIM KURUMDAN 14 TEMMUZ 2016 TARİHİNDE EMEKLİ OLDUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.BÜYÜK OĞLUM CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLUP YÜKSEK LİSANS YAPMIŞTIR.ŞU AN BURSADA POLİS MEMURUDUR.KIZIM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PDR BÖLÜMÜ MEZUNU OLUP KIRIKKALEDE ÖĞRETMENLİK YAPMAKTADIR.KÜÇÜK OĞLUM KIRIKKALE PMYO BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİDİR. 1994-1996 YILLARINDA REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.2002 YILINDA ADALET VE KALKINMA PARTİMİZİN KURULMASIYLA ÜYESİ OLDUĞUM PARTİMİZİ DAVAMIZI VE LİDERİMİZİ SEVGİ VE COŞKUYLA TAKİP ETMEKTEYİM.TAEKWON-DO SPORU İLE LİSANSLI,FUTBOLLA AMATÖR OLARAK İLGİLENDİM.SOSYALFAALİYETLERE KATILMAYI SEYAHAT ETMEYİ VE ÖZELLİKLE FOTOĞRAF ÇEKMEYİ ÇOK SEVERİM. 27 EKİM 2016 YILINDA AK PARTİ YAHŞİHAN İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDIM.19 AĞUSTOS 2017 YILINDA 6.OLAĞAN İLÇE KONĞRESİNDE AK PARTİ YAHŞİHAN İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM.HALEN BU ONURLU GÖREVİ YÜRÜTMEKTEYİM.PARTİMİN GENEL BAŞKANIMIN,SAYIN CUMHURBAŞKANIMIN EMRİNDEYİM.İLÇE HALKIMIN HİZMETİNDEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN ULUĞ

  Delice

 • ×

  İlçe Başkanı

  YUSUF AKKURT

  Balışeyh

  1987 Kırıkkale Doğumluyum. Öğretim Hayatımı Tamamladıkdan Sonra İçerisinde Çocukluğumdan Beri Bulunduğum Büyükbaba Baba Ve Özellikle Peygamber Mesleği Olarak Gördüğüm Ve Değer Verdiğim Ticaret ve Rençberlikle Uğraşmaktayım. Evli Ve Bir Çocuk Babasıyım. 3 Kasım 2017 Balışeyh İlçe KongremizleAK Partimizin Halka Hizmet Hakka Hizmet Anlayışı ile Siyasi Hayatımın Başlangıcı İlçe Başkanlığı Görevime Değerli Hemşehrilerim Ve Teşkilatımız Tarafından Uygun Görülerek Memleketimize Hizmet Etmek İçin Elimizi AK Parti Ailesiyle Beraber Taşın Altına Koyduk. Rabbim Bu Yolda Adaletli Ve Onurlu Bir Şekilde Hizmetimizi Gelecek Nesile Taşımayı Çıktığımız Bu Kutlu Davada Gönlümüzü Pak Yolumuzu Açık Eylesin Bizleri Utandırmasın.