×

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (318) 224 96 76

 • Teşekkürler
  Kırıkkale!
 • Birlikte Başardık!
  Kırıkkale AK İcraatlar
 • ÖZBAYRAK’IN ACI GÜNÜ

  23. Dönem Kırıkkale Milletvekili Mustafa Özbayrak’ın annesi Sebahat Özbayrak önceki gün geçirdiği beyin felci sonucu 75 yaşında yaşamını yitirdi. Anne Özbayrak’ın cenazesi Keskin’in Müsellim Köyü’nde kılınan cenaze namazının ardından Aile Mezarlığına defnedildi. Cenaze törenine Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar, Ak Parti İl Yönetimi, Bahşılı İlçe Başkanı Sadullah Duyar Ak Parti’ye hizmet etmiş eski yöneticiler ve Özbayrak Ailesinin sevenleri katıldı. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz.
  Teşkilat
 • Güvenlik Toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında bölgedeki son gelişmelere ilişkin düzenlenen güvenlik toplantısına katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • ATAŞ, ‘BAŞARI HERKESİN BAŞARISI’

  AK Parti Kasım Ayı İl Danışma Meclis Toplantısı Kültür Merkezinde büyük bir coşkuyla yapıldı. Toplantıya katılan Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş 1 Kasım seçimlerinden çıkan sonuçlardan dolayı hiçbirimizin kibirlenme, böbürlenme, gururlanma gibi bir lüksü olamaz. Bu, Allah'ın lütfudur. Başarı herkesin başarısıdır’ dedi.
  Teşkilat
 • KIRIKKALE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

  26'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Kırıkkale'den milletvekili seçilen Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir mazbatalarını aldı. Vekiller, hizmet için ellerinden gelen çalışmayı yapacaklarını söylediler.
  Teşkilat
 • SEÇİMLERİN ARDINDAN 3 VEKİLLE HALK GÜNÜ

  Uzun yıllardır devam eden AK Parti halk günü etkinliği 1 Kasım seçimlerin sonuçlanmasının ardından yeni milletvekilleriyle tekrar başladı. Halk günün her zaman devam ettiğini ve halkla iç içe olmaya devam edeceklerini belirten AK Parti Kırıkkale Milletvekilleri Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir halk gününde basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme dair açıklamalar yaptılar.
  Teşkilat
 • Gelin Suriye’deki ateşi söndürelim

  Başbakan Davutoğlu, "Bütün dünyaya, uluslararası kamuoyuna şu çağrıda bulunuyorum; gelin Suriye'deki ateşi söndürelim. Suriye halkı diğer bütün halklar gibi barış ve onur içinde yaşamayı hak eden bir halktır" değerlendirmesinde bulundu.
  Genel Başkan'dan
 • NAMUSA SAHİP ÇIKACAKSINIZ

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Mehmet Demir, Kızılkanat Düğün Salonu’nda 1 Kasım seçimlerinde görev alacak, okul, kat ve sandık müşahitleri ile bir araya geldi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, ‘Sandık namusumuzdur. Sizler seçimde namusa sahip çıkacaksınız’ dedi.
  Teşkilat
 • İLK GÜNKÜ AŞKLA İKTİDARA

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay Radyo K’da canlı yayına konuk oldu. Seçime 2 gün kala Radyo K Sahibi Kadir Kipmen’in sorularını yanıtlayan Akçay, 1 Kasım’da Kırıkkale’den 3 milletvekilini meclise göndererek, 18 Milletvekili eksiğinin birisini Kırıkkale’de tamamlayacaklarının altını çizerek, ‘İlk Günkü Aşkla İktidara yürüyoruz’ dedi.
  Teşkilat
 • Zihni ve ruhi varoluşun mimarları

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biyolojik varoluşun anne babaya bağlı olması gibi zihni ve ahlaki varoluşta öğretmen hoca ilişkisine bağlıdır. Sağlıklı nesiller bedenden daha çok ruhi sağlık demektir.Dolayısıyla zihni ve ruhi varoluşun mimarlarıdır onlar" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • BOZDAĞ, ‘ANKETLER KIRIKKALE’DE 3-0 DİYOR’

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale'ye gelerek Milletvekili Adaylarına destek vermek için İl Başkanlığı tarafından organize edilen Salon toplantısına katıldı. Bozdağ, 1 Kasım seçimlerinin ve sonuçlarının hayırlı olması temennisinde bulunarak, seçimlerin huzur içerisinde geçmesinin son derece önemli olduğunu söyledi. Bozdağ anket sonuçlarına göre Kırıkkale’den 3 milletvekilinin meclise gideceğinin müjdesini verdi.
  Teşkilat

Kırıkkale Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan