×

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (318) 224 96 76

 • Teşekkürler
  Kırıkkale!
 • Birlikte Başardık!
  Kırıkkale AK İcraatlar
 • AKÇAY, BİR DAKİKA BOŞ DURMUYOR

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay gündüz yoğun geçirdiği seçim çalışmaları sonrasında hafta sonları akşamları da düğünlere katılarak yeni evlenen çiftlerin mutluluklarına ortak oluyor.
  Teşkilat
 • Bu gençliğe her şey yapılır

  AK Parti Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz gençliğimize kefil oluruz. Bu gençliğe her şey yapılır. " dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AKÇAY VE ADAYLAR MAHALLE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Ramazan Can ve Abdullah Öztürk 1 Kasım’da yapılacak seçim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere mahalle komite başkanları ile bir araya geldiler. Seçim startını veren Ak Parti’de mahalle komite başkanlarına bilgiler verildi.
  Teşkilat
 • ERDURAN AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

  Partilimiz Murat Erduran’ın amcası Recep Erduran geçirfdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Erduran’ın cenazesi Ahılı Köyü Merkez Camiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenazeye Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Erduran Ailesinin sevenleri katıldı.
  Teşkilat
 • ESNAF GEZİLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM

  Esnaf gezilerine yoğunluk veren Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Bakalar Caddesi Menderes Caddesi ve Doğu Caddesini ziyaret ederek esnaflarla hasbıhal ettiler.
  Teşkilat
 • Başarıları süreklilikle devam ettirdik

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Her zaman başarıları süreklilikle devam ettirdik ama aynı zamanda da yenilendik. 'Dinamik bir hareket, dinamik Türkiye'nin dinamik gücü AK Parti'dir' dedik." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AKÇAY VE ADAYLAR ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

  Kırıkkale’de yoğun bir şekilde seçim çalışmalarını yürüten Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları bugün Zafer Caddesi ve Ankara Caddesi esnaflarını ziyaret ettiler.
  Teşkilat
 • İMAM HATİPLERİN ÖNÜNÜ KESEMEYECEKLER

  Kırıkkale İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (KİMDER) Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Ramazan Cani Abdullah Öztürk ve Mehmet Demiş’i misafir ettiler. İmam Hatiplilerin geçmişte yaşadıkları sıkıntılardan şimdiki refah düzeylere gelmesinin konuşulduğu toplantıda bu ülkede hiç kimsenin İmam Hatiplilerin önünü kesemeyeceği vurgulandı.
  Teşkilat
 • Hedefimiz ülkemizin istikrarı

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bizim hedefimiz ise onların tuzaklarına karşı büyük ve güçlü Türkiye'yi korumak ve kurmaktır. Milletimizin huzuru ve güveni, ülkemizin istikrarıdır hedefimiz." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • DEDE YILDIRIM’DAN BİRLİKTELİK YEMEĞİ

  Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım Keskin'de yemekli program tertip etti. Programa Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, Milletvekili Adayı Abdullah Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanları katıldı. Birlik beraberlik mesajlarının verildiği programda 1 Kasım seçim çalışmaları hakkında da görüşmeler yapıldı.
  Teşkilat

Kırıkkale Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan