×

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (318) 224 96 76

 • Teşekkürler
  Kırıkkale!
 • Birlikte Başardık!
  Kırıkkale AK İcraatlar
 • HAYALLERİ RESME DÖKTÜLER

  Ak Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından başlatılan ‘Hayallerimin Bayramı’ adlı proje ile minik çocuklara hayallerini resmetmeleri istendi. Hayallerini kağıda döken 15 çocuğa tablet hediye edildi.
  Teşkilat
 • Geçici Bakanlar Kurulu toplandı

  Geçici Bakanlar Kurulu ilk kez toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • ŞEHİDİMİZİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

  Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin yola döşediği patlayıcının polis aracının geçişi sırasında uzaktan kumanda ile infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 42 yaşındaki Yılmaz Dikmen, son yolculuğuna uğurlandı.
  Teşkilat
 • ÜLKENİN GELECEĞİNİN SEÇİMİ

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Merkez İlçe Başkanı Enver Kılıç Mahalle ve Köy Başkanları ile bir araya gelerek 1 Kasım’da yapılacak seçimlerle ilgili açıklamalarda bulundular. İl Başkanı Akçay, bu seçimin Ak Parti, MHP, CHP’den çok ülkenin bekasının seçimi olduğunu belirtirken, Merkez İlçe Başkanı Enver Kılıç da ‘Gece gündüz demeden çalışmalıyız’ dedi.
  Teşkilat
 • 30 AĞUSTOS SARSILMAZ İMANIN GÖSTERGESİDİR

  Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, “Kurtuluş Savaşımızın en önemli destanlarından birisi olan Büyük Zaferin 93. yıldönümünü büyük bir gururla kutluyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı Türk Milleti’nin sarsılmaz imanının bir göstergesidir. Türk Milleti’nin emsalsiz fedakarlıklarla verdiği istiklal mücadelesini bütün dünyaya haykırdığı ve sonunda zaferle taçlandırdığı altın bir sayfadır” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu, Gürcan’ı kabul etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politakalar Bakanı Ayşen Gürcan'ı Başbakanlık Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • ŞENSES AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

  Kırıkkale’nin tanınan işadamı ve siyasilerinden Kırmaksan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şenses önceki gün yaşamını yitirdi. Şenses’in cenazesi bugün Nur Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Aile Mezarlığına defnedildi. Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, Milletvekili Oğuz Kağan Köksal ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Şenses Ailesini ziyaret ederek taziye dileklerinde bulundular.
  Teşkilat
 • TÜRKİYE SANDIĞA GİDİYOR

  Nöbetçi vekil uygulaması kapsamında ilimize gelen AK Parti Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, parti binasında vatandaşlar ile bir araya geldi. İlk olarak basın mensupları ile bir araya gelen Köksal, burada gündeme dair açıklamalarda bulundu.
  Teşkilat
 • Kabine üyeleri Anıtkabir’de

  Başbakan Davutoğlu, Geçici Bakanlar Kurulu üyeleriyle Anıtkabir'i ziyaret etti.
  Genel Başkan'dan
 • YAŞANANLARIN TEK SORUMLUSU MHP VE CHP’DİR

  Ak Parti Ağustos Ayı İl Danışma Meclis Toplantısı İl Başkanlığı toplantı salonunda geniş katılımla yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, son zamanlarda ülkemizde yaşanan sıkıntıların tek sorumlusunun MHP ve CHP olduğunu söyledi. Akçay Ak Partinin millet demek olduğunu 1 Kasım seçimlerinde de milletin AK partiyi tekrar tek başına iktidara getireceğine inandığını söyledi.
  Teşkilat

Kırıkkale Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan