×

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (318) 224 96 76

 • Teşekkürler
  Kırıkkale!
 • Birlikte Başardık!
  Kırıkkale AK İcraatlar
 • BASIN KIRIKKALE’NİN SESİDİR

  Yerel Gazeteleri ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Oğuz Kağan Köksal Ramazan Can ve Abdullah Öztürk Kırıkkale'de faaliyet gösteren Yerel Gazetelerden Pusula Gazetesi, Yenigün Gazetesi, Ayrıntı Gazetesi ve Kalehaber Gazetelerini ziyaret ederek istişarelerde bulundular. Milletvekili Adayları görsel basın olmadığı için yerel gazetelerin Kırıkkale'nin sesi olduğunu ifade ettiler ve çalışmalarında başarılar dilediler.
  Teşkilat
 • Savunma Sanayii İcra Komitesi toplandı

  Savunma Sanayii İcra Komitesi, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINA YOĞUN KATILIM

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekilleri Adayları Oğuz Kağan Köksal, Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı bugün Hüseyin Kahya Parkı'nda seçim bürosunun açılışını yaptılar. Kırıkkale halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışta İl Başkanı Akçay ve Milletvekili Adayları bu zamana kadar yapılan seçimlerde Kırıkkale halkının Ak Parti'ye her zaman destek verdiğini belirterek 7 Haziran seçimlerinde de yine desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etiler. Ak Parti Ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Kırıkkalelilerden 3-0'ın sözünü aldılar.
  Teşkilat
 • DAVUTOĞLU 4 HAZİRAN’DA KIRIKKALE’DE

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, dün Ak Parti Genel Merkez'e giderek bir takım görüşmelerde bulundu. Ziyaret dönüşü partililerle bir araya gelen Akçay, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun 4 Haziran'da Kırıkkale'ye geleceğinin müjdesini verdi.
  Teşkilat
 • VEKİLLER DURMUYOR

  Ak Parti Milletvekilleri Oğuz Kağan Köksal, Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve İl Başkanı Mürsel Akçay, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe mitinglerinin ardından Resmi Kurun ziyaretleri ile çalışmaları son sürat devam ediyor.
  Teşkilat
 • CHP zihniyeti her yerde darbeci

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu'nun demokrasi ile problemi var. Bu, CHP zihniyeti, her yerde darbeci. Türkiye'de de darbeci, Mısır'da da darbeci" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • SEÇİM İŞLERİ VE SKM BAŞKANLARI ANTALYA’DA BULUŞTU

  Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı tarafından Antalya Manavgat’ta Türkiye genelindeki Seçim İşleri ve SKM Başkanları istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Kırıkkale’den de İl, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Seçim İşleri ve SKM Başkanları katıldı.
  Teşkilat
 • KESKİN VE ÇELEBİ EVLADINI BAĞRINA BASTI

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Oğuz Kağan Köksal, Ramazan Can ve Abdullah Öztürk, ilçe ve belde ziyaretlerini Keskin ve Çelebi’de sonlandırdılar. Keskin ve Çelebi halkı Keskin’in evladı olan Abdullah Öztürk’ü bağırlarına bastılar. Vatandaşlardan 3-0 sözünü alan adaylar birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
  Teşkilat
 • Nepal’e ilk yardım Türkiye’den

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gurur duyabilirsiniz, bakın Nepal depremi sonrasında Nepal'e inen ilk yardım uçağı Türkiye Cumhuriyeti uçağıydı. Dün hemen harekete geçtik ve yardımlarımız ulaştı" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • YENİ TÜRKİYE’Yİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

  İlçe gezilerine Yahşihan, Bahşılı, Karakeçili ve Hacılar’dan devam eden Ak Parti il Teşkilatı ve Milletvekili Adayları ilçelerde ve köylerde yaşayan vatandaşlardan 3-0’ın sözünü alarak Yeni Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz sözü verdiler.
  Teşkilat

Kırıkkale Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan