×

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (318) 224 96 76

 • Teşekkürler
  Kırıkkale!
 • Birlikte Başardık!
  Kırıkkale AK İcraatlar
 • KAOSLARI TEKRAR YAŞAMAYALIM

  Seçim çalışmalarına Mahalle mitingleriyle devam eden Ak Parti Milletvekili Adayları Ramazan Can ve Abdullah Öztürk, Etiler Mahallesinde gerçekleşen mahalle toplantısına katıldılar. Hükümetin çalışmalarından bahseden Milletvekili Adayları Can ve Öztürk Ak Parti’den önce yaşanan kaoslu günlere dönmemek için Etiler Mahallesi sakinlerinden destek istediler
  Teşkilat
 • Biz milletin oğluyuz

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Amasya Mitingi'nde "Bizim unvanımız açıktır. Biz milletin oğluyuz. Cumhuriyetin çocuğuyuz, Osmanlı'nın varisiyiz, Selçuklu'nun mirasının takipçisiyiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • BÖLGECİLİK İLLETİNİ KALDIRACAĞIZ

  Seçim çalışmaları kapsamında Keskinliler ve Çankırılılar Derneğini ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Adayları Ramazan Can ve Abdullah Öztürk, Kırıkkale’de yıllardan beri yaşanan bölgecilik sorununu tamamen ortadan kaldıracaklarını belirttiler.
  Teşkilat
 • AKÇAY VE ÖZTÜRK GALERİCİLER SİTESİNİ GEZDİ

  Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayı Abdullah Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında Galericiler Sitesi esnafını ziyaret etti ve çalışanlarla sohbet etti. Akçay ve Öztürk Ak Parti’nin 2002 yılından itibaren Türkiye ve Kırıkkale’ye büyük hizmetler yaptığını söylediler ve istikrarın sürmesi için destek istediler.
  Teşkilat
 • İL EMNİYET’TEN ANLAMLI KERMES

  Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, Emniyet Mensupları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından İl Emniyet Müdürlüğü mensubu şehit ve gazi çocukları yararına kermes düzenlendi. Kermese katılan ve destek veren Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayı Oğuz Kağan Köksal bu hayırlı kermesi gerçekleştirdiği için emniyet personeline teşekkür ettiler.
  Teşkilat
 • Rüyası olmayanlar utansın

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bizi vaktinde Osmanlıcılıkla suçladılar. Dışişleri Bakanı iken, 'Bu adam rüya görüyor' dediler. Ben de dedim ki 'Doğru, bizim milletimiz için iddialarımız, hedefimiz, rüyamız var. Rüyası olmayanlar utansın'. " şeklinde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • OSB’NİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

  AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Ramazan Can, Abdullah Öztürk ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Organize Sanayi Bölgesindeki yatırımcılarla bir araya gelerek sorunlarını dinlediler. Ak Kadro 2011 yılında aynı problemlerden doyalı mağdur olan OSB yatırımcılarının seçimden sonra doğalgaz, ulaşım ve diğer problemlerini çözeceklerinin sözünü verdiler.
  Teşkilat
 • ÜLKE KALKINMAYA DEVAM EDECEK

  Seçim çalışmalarına Mahalle mitingleri ve ev toplantılarıyla devam ettiren Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Adayları Ramazan Can ve Abdullah Öztürk Merkez İlçe Eski Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Kuzeytepe tarafından organize edilen ev toplantısına katıldı.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu Amasya’da

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Anıt Meydanı'nda düzenlenen mitingin ardından Amasya Valiliği'ni ziyaret etti. Davutoğlu, kendisine çiçek sunan yöresel kıyafetli çocukları sevdi.
  Genel Başkan'dan
 • HANIMLARIN YERİ FARKLI

  Mahalle mitinglerine ve ev toplantılarına ara vermeden devam eden Ak Parti Milletvekili Adayı Oğuz Kağan Köksal, Sanayi Mahallesinde mahalle mitingine ve ev toplantısına katıldı. Köksal miting de ve ev toplantısında yaptığı konuşmada, ‘Ak Parti en çok desteği kadınlardan aldı. Bizde hanımların yeri farklıdır’ dedi.
  Teşkilat

Kırıkkale Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan