×

Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (318) 224 96 76

 • Teşekkürler
  Kırıkkale!
 • Birlikte Başardık!
  Kırıkkale AK İcraatlar
 • KAMUOYUNA DUYURU

  Kırıkkale’nin tanınmış simalarından Kırıkkale Lisesi ve THK Kırıkkale Şubesi Eski Müdürü Aydın Keleş’in partimize vermiş olduğu gönül bağı ile ilgili olarak açıklama yapan MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu basında ve sosyal medyada çıkan haberleri kınadığını belirtmiş ve partimizi ve şahsımı acizlikle suçlamıştır. Öncelikle Baloğlu’nun şunu bilmesini isterim ki kendi beyanında da belirttiği gibi 657 sayılı kanun gereği devlet memurları siyaset yapamaz ve hiçbir siyasi partiye üye olamaz. Bu nedenle de MHP misyonu ile anılan Keleş’in MHP’de hiçbir görev almaması ve partiye üyeliğinin olmaması son derece normal bir durumdur. Ancak Aydın Keleş’in MHP’de herhangi bir görev almasa da yıllardır koyu bir MHP’li olduğunu da en az kendisi kadar tüm kamuoyu da bilmektedir. Ayrıca basında ve sosyal medyada yer alan haberde Keleş’in partimize vermiş olduğu gönül bağı ve partimizin misyon vizyonunu benimsediği haberleri yer almaktadır. Keleş, memur olması nedeniyle partimize üye olmamıştır ve kendisine herhangi bir görev verilmemiştir.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • STK’LARIN GÖRÜŞLERİ ALINDI

  AK Parti 7 Haziran’da yapılacak Milletvekilliği seçimleri için bu yıl ilk defa Sivil Toplum Kuruluşlarının da (STK) fikir ve görüşlerini alarak oy kullandırma işlemi başlattı. İl binasında gerçekleşen oy kullanımında 576 dernek başkanı ve yönetim kurulu 30 aday adayı içerisinden Kırıkkale’ye en iyi hizmeti verebilecek isimler için oylarını kullandılar.
  Teşkilat
 • İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN SESİ OLDULAR

  18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Ak Parti İl Yönetimi ihtiyaç sahibi iki yaşlıyı ziyaret ederek dertlerini ve sorunlatını dinlediler ve yardım etmek için gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirttiler.
  Teşkilat
 • DOWN SENDROMUNUN FARKINDAYIZ

  Ak Parti İl Teşkilatı 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü münasebetiyle Özay Özel Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören down sendromlu çocukları ziyaret ederek hediyeler verdiler.
  Teşkilat
 • Çankaya Köşkü‘nde ilk resmi kabul

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı, Başbakanlık Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ’DEN HASTALARA ZİYARET

  Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay ve Ak Parti İl Yönetimi Yüksek İhtisas Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundular.
  Teşkilat
 • AK PARTİ STRES ATTI

  Ak Parti Kırıkkale İl Teşkilatı ve Merkez İlçe Teşkilatı yoğun seçim çalışmalarını atmak ve stresten uzaklaşmak için yorgunluklarını Halı Saha maçında attılar. Birlik ve beraberlik duygusu içerisinde centilmence oynanan maçta her iki takımda 9-9 berabere kaldı. Ak Parti İl ve Merkez İlçe Teşkilatı bu tür etkinlikleri sık sık yapacaklarını belirttiler.
  Teşkilat
 • Saad el-Hariri’yi kabul etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Eski Lübnan Başbakanı ve Müstakbel Hareketi Başkanı Saad el-Hariri'yi kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ

  18–24 Mart "Yaşlılara Saygı Haftası" münasebetiyle bir basın açıklaması yapan Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, ‘Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır’ dedi.
  Teşkilat

Kırıkkale Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan